Абай облысы ББ
«Бизнес және сервис колледжі» КМҚК

02.11.2022 ж, күні КМҚК «Бизнес және сервис колледжінде» Социалова Гулим Кайыргазыевна География пәнінен «Табиғатты пайдалану түрлері» атты тақырыпта колледжішілік ашық сабақ өткізді. Сабақтың мақсаты: Білім алушылар осы тақырыпты меңгере отырып, табиғатты пайдаланудың қажеттілігін түсініп, оның түрлерін меңгеріп, шаруашылық тұрғысында анықтай алады. Сабақ VI құрылым  бойынша өткізілді. Барлық құрылым бойынша жұмыстар атқарылып, сабақ мақсатына жетті. Сабақта жаңартылған білім беру бағдарламасы бойынша көптегн әдіс-тәсілдер қолданылды. Сабақ барысы «Гүлмен тілек» әдісі бойынша бастау алды, студенттер бір-біріне тілек айтып, сәттіліктер тіледі. Үй тапсырмасын сұрау барысында «Ашық микрофон» әдісі қолданылды, студенттер бір-біріне сұрақ қойып, жауаптар алмастырылды. «Кинометафора», «Кіржайғыш» әдістері арқылы бейне жазбалар көрсетіліп, талданды. Жаңа сөздермен жұмыс, дәптермен, тақтамен жұмыстар, топтық жұмыстар, постер құры сынды жұмыстар  жасалды. Ақпараттық-коммуникативтік технология бойынша «Wordwall» бағдарламасы арқылы түрлі қызықты тапсырмалар жасалынды. Географиялық диктант және деңгейлік тапсырмалар орындауда студенттер өз қызығушылықтарын көрсетті. Сабақ соңы «Хат» әдісі арқылы, студенттердің сабақты қорытындылауымен аяқталды. Студенттер әртүрлі тәсілдер арқылы қарқынды жұмыс жасап, сабақты толықтай меңгергендіктерін көрсетті. Колледж тарапынан колледж әкімшілігі және оқытушылар құрамы қатысып, сабақтың мақсатына жеткенін, жоғарғы деңгейде өтті деп бағалады.

Абай облысы ББ «Бизнес және сервис колледжі» КМҚК

Бизнес және сервис колледжі - Абай облысы және Қазақстан республикасының сервис, экономика және басқару саласындағы техникалық және кәсіптік білім берудің үздігі, корпоративті менеджменттің тиімді жүйесін меңгерген оқытушылар мен білімгерлердің, жұмыс берушілердің тағы басқа қызығушылық танытқан жақтардың мүддесіне сай қызмет ететін инновациялық білім беру мекемесі.

«Бизнес және сервис
колледжі» КМҚК