Абай облысы ББ
«Бизнес және сервис колледжі» КМҚК

Сыныптан тыс іс-шара "Ертеңгі күннің көшбасшы" атты зияткерлік ойын

2021 жылдың 9 наурызында арнайы пәндер оқытушысы  Алпысбаева В.Т. 21 менеджерлер тобында сыныптан тыс іс-шара "Ертеңгі күннің көшбасшы" атты  зияткерлік  ойын өткізілді.

Ойынның мақсаты: мамандыққа деген тұрақты қызығушылықты қалыптастыру. Кәсіби маңызды қасиеттерді тәрбиелеу: креативтілік, тәртіптілік, өзінің кәсіби білімі мен дағдыларын үнемі жетілдіру қажеттілігін дамыту.

Іс-шара Тәуелсіздіктің 30 жылдығына және "Бизнес және сервис колледжі"КМҚК  75 жылдығына арналды. Іс - шараға  тәжірибелі оқытушы Жампеисова К.М. "Азия Энерго Комплект" ЖШС менеджері Нечаев Д.,

Қ. Рысқұлбеков атындағы № 33 мектептің 9 сынып оқушылары  қонақ ретінде шақырылды."Ертеңгі күннің көшбасшы" зияткерлік ойыны төрт кезеңнен тұрды.

Білім алушылар  "Жеңіс" және "Менеджер"команда болып бөлінді.  Әр турда білім алушылар  сұрақтарға белсенді жауап берді, ситуациялық есептерді шешті, анограммаларды шешті,мақал-мәтелдердің білгірлері болды. Мектеп оқушылары колледж туралы, оқытылатын мамандықтар туралы сұрақтар қойды.

Зияткерлік ойынның жеңімпазы "Менеджерлер" командасы болды.

Абай облысы ББ «Бизнес және сервис колледжі» КМҚК

Сыныптан тыс іс-шара "Ертеңгі күннің көшбасшы" атты зияткерлік ойын

Зияткерлік ойынның жеңімпазы "Менеджерлер" командасы болды.

Бизнес және сервис колледжі - Абай облысы және Қазақстан республикасының сервис, экономика және басқару саласындағы техникалық және кәсіптік білім берудің үздігі, корпоративті менеджменттің тиімді жүйесін меңгерген оқытушылар мен білімгерлердің, жұмыс берушілердің тағы басқа қызығушылық танытқан жақтардың мүддесіне сай қызмет ететін инновациялық білім беру мекемесі.

«Бизнес және сервис
колледжі» КМҚК