Абай облысы ББ
«Бизнес және сервис колледжі» КМҚК

Арнайы пән оқытушысы Турсунбаева Алия Кабкеновнаның жетістіктері

Техникалық және кәсіптік білім беру жүйесі оқу орындары студенттерінің «Жастардың білімі мен бастамасы - елдің қарқынды даму қызметіне» қашықтықтан облыстық ғылыми-тәжірибелік конференциясының өткізілуіне зор үлес қосқан үшін»-  Ақылбек А. Техникалық және кәсіптік білім беру орталығының директоры.

НАО «Талап» сертификаты – 2021 ж. Сервис саласы бойынша техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарының арнайы пән оқытушылары мен өндірістік оқыту шеберлері арасында өткен I республикалық кәсібі шеберлік байқауында ұйыдастырушы ретінде қатысқандығын үшін.

Алғыс хат-2021 год, "Мейрамханалық сервис"құзыреттілігі бойынша Worldskills Shygys облыстық чемпионатының жүлдегерін дайындау. Студент Гулида К. М. бірінші орынды иеленді.

Алғыс хат – 2021 год. ШҚО ББ басшысы С. А. Жұмаділова., Тәуелсіздігінің 30 жылдық мерейтойына орай Шығыс Қазақстан облысының техникалық және кәсіптік білім беру саласын дамытуда және білікті маман даярлауда қосқан үлесі үшін.

Халықаралық қатысумен "Тұтыну нарығын дамытудың өзекті мәселелері-XVII "облыстық студенттік ғылыми-практикалық конференцияға білім алушыны дайындағаны үшін" Алғыс хат, "Алтай қонақжайлылық академиясы" МГБПОУ, Барнаул қаласы, 2022 жыл

Техникалық және кәсіптік білім беру орталығының директоры А. Ақылбек сертификаты -"Модульдік-құзыреттілік тәжірибе негізінде кәсіптік кадрларды даярлау"атты облыстық семинарға қатысқаны үшін

2021ж, Шәкәрім атындағы СМУ - "Қашықтықтан оқытудың білім беру процесіндегі цифрлық технологиялар" біліктілікті арттыру курсы, 72 сағат

"Талап" коммерциялық емес акционерлік қоғамы, Worldskills стандарттары бойынша өңірлік чемпионаттарды ұйымдастыру және өткізу процесінің негізгі аспектілері, 72 сағат

Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарындағы академиялық дербестікті ескере отырып, білім беру процесін модельдеу, 108 сағат

Жас маман " жобасы аясында

"Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беруді трансформациялау үдерісіндегі басшының рөлі: халықаралық тәжірибе", 135 сағат

2021 жылғы 11-24 мамыр аралығында алдын ала бекітілген және келісілген бағдарлама бойынша "Тұмар-Кондитер" ЖШС кәсіпорнында тағылымдамадан өтті.

Абай облысы ББ «Бизнес және сервис колледжі» КМҚК

Арнайы пән оқытушысы Турсунбаева Алия Кабкеновнаның жетістіктері

Жас маман " жобасы аясында

Бизнес және сервис колледжі - Абай облысы және Қазақстан республикасының сервис, экономика және басқару саласындағы техникалық және кәсіптік білім берудің үздігі, корпоративті менеджменттің тиімді жүйесін меңгерген оқытушылар мен білімгерлердің, жұмыс берушілердің тағы басқа қызығушылық танытқан жақтардың мүддесіне сай қызмет ететін инновациялық білім беру мекемесі.

«Бизнес және сервис
колледжі» КМҚК