КМҚК «Бизнес және сервис колледжі»

Тізім
Виртуальная приемная комиссия для абитуриентов КГКП «КОЛЛЕДЖ БИЗНЕСА И СЕРВИСА»:

Instagram колледжа

WhatsApp колледжа

Сайт колледжа

Контактные телефоны:

50-58-98

Дөңгелек үстел

2022 жылдың 11 наурызында колледжімізде қоғамдық пәндер бірлестігінің оқытушылары Т. Молдажанов пен Б. Абдраимовтың ұйымдастыруымен «Ертедегі билер және қазіргі медиацияның Қазақстанның мемлекеттілігіндегі ролі» тақырыбында дөңгелек үстел өткізілді. Бұл іс-шарада 12 МЕНр және 11 ШВк топтары белсенділік танытты. Дөңгелек үстелдің  негізгі қонағы Қазақстан  Республикасының медиаторы Сельханов Турсынгали Омарбекович өзінің кәсіби тәжірибесімен кеңінен бөлісті. Оқушылар тақырыпқа сай  Турсынгали Омарбековичке   қоғамымызда болып жатқан көптеген мәселелер бойынша сұрақтар қойып, нақты жауаптарын алды. Өткізіліп отырған іс-шараның негізгі мақсаты аталған тақырыпты кеңінен ашып, білім алушылардың  құқықтық мәдениеті мен адамгершілік қасиеттерін дамыту.

КМҚК «Бизнес және сервис
колледжі»

Әрленім және құрастыру
SemStar

Казахстан, ВКО, г. Семей
ул. Аймаутова, 143 «а»
e-mail: biznes_sbk@mail.ru
Приемная: 8 (7222) 50-58-98
Тел.: 8 (7222) 50-70-73, 50-71-18
Факс: 8 (7222) 50-58-98, 50-70-78

Дөңгелек үстел

Миссия

Экономика саласында мемлекет пен аймақтың өндірістік әлеуетін көтере алатын, бәсекеге қаблетті, жоғары дәрежелі теориялық және практикалық дағды мен жеке тұлғалық қасиетті игерген мамандарды дайындау.

Болжау

Бизнес және сервис колледжі - Шығыс Қазақстан облысы және Қазақстан республикасының сервис, экономика және басқару саласындағы техникалық және кәсіптік білім берудің үздігі, корпоративті менеджменттің тиімді жүйесін меңгерген оқытушылар мен білімгерлердің, жұмыс берушілердің тағы басқа қызығушылық танытқан жақтардың мүддесіне сай қызмет ететін инновациялық білім беру мекемесі.

«Бизнес және сервис
колледжі» КМҚК