Абай облысы ББ
«Бизнес және сервис колледжі» КМҚК

"Сән технологиясы" құзыреттілігі бойынша іріктеу жарыстары

09.02.2022 жылы «Сән технологиясы» құзыреттілігі бойынша WSK байқауының колледжішілік іріктеу туры өткізілді.

Байқауға 31ШВк және 31швр топтарының 3 курс студенттері қатысты

Қатысушылар: Қабидолла Кәусар, Нығыметжанова Дильбар, Костина  Александра, Әділхан Жаннұр.

Қатысушылар келесі модульдерді орындады:

1 Модулі: Жеке тұлға үшін көйлек жасау

Моул 2: Техникалық сурет.

Тапсырмаларды орындау барысында студенттер теория сабақтарында алған білімдерін көрсетті, шығармашылық қабілеттерін көрсетті, олар сән бағыттарына сәйкес келетін көйлек моделін жасады. Құрастыру сызбаларын базалық конструкциясының көйлектер сәйкес орындалуы сызбалар ЕСКД, жұмсалынды салмақ бостандығына облегания ескере отырып, қазіргі заманғы пропорция киім.

Абай облысы ББ «Бизнес және сервис колледжі» КМҚК

"Сән технологиясы" құзыреттілігі бойынша іріктеу жарыстары

Байқауға 31ШВк және 31швр топтарының 3 курс студенттері қатысты

Қатысушылар келесі модульдерді орындады:

1 Модулі: Жеке тұлға үшін көйлек жасау

Моул 2: Техникалық сурет.

Бизнес және сервис колледжі - Абай облысы және Қазақстан республикасының сервис, экономика және басқару саласындағы техникалық және кәсіптік білім берудің үздігі, корпоративті менеджменттің тиімді жүйесін меңгерген оқытушылар мен білімгерлердің, жұмыс берушілердің тағы басқа қызығушылық танытқан жақтардың мүддесіне сай қызмет ететін инновациялық білім беру мекемесі.

«Бизнес және сервис
колледжі» КМҚК