Абай облысы ББ
«Бизнес және сервис колледжі» КМҚК

«Еңбек нарығы және кәсіптік білім беру: жаңа мүмкіндіктер» атты білім көшбасшыларының Республикалық тамыз форумы

2022 жылдың 12 тамызында Павлодар қаласында дәстүрлі тамыз конференциясы өтті, оған Абай облысының «Бизнес және сервис колледжі» КМҚК өкілдері қатысты.

Жыл сайынғы Республикалық білім беру көшбасшыларының тамыз форумы шеңберінде ТжКБ педагогтерінің 2 секциялық отырысы Қазақстан Республикасы Оқу-ағарту министрлігінің Техникалық және кәсіптік білім беру департаментінің директоры – Оспанова Насымжан Жамбекқызының модераторлығымен өтті.

Панельдік секция жұмысының мақсаты – мемлекеттік білім беру саясатының мақсаттары мен міндеттеріне сәйкес 2022-2023 оқу жылына арналған техникалық және кәсіптік білім беру жүйесін дамытудың негізгі бағыттарын айқындау, кадрларды даярлау мәселелері бойынша білім берудің бизнеспен және өндіріспен тиімді өзара іс-қимыл жасау тәжірибесін қарау.
Сессия жұмысына 1300-ден астам адам (off – line-350 адам, On – line-1000 адам) жұмыс берушілер, ҚР Оқу-ағарту министрлігі, «Talap» КеАҚ, ҮЕҰ, «Атамекен» ҚР ӨКП қызметкерлері, Абай, Шығыс Қазақстан, Қарағанды, Ұлытау, Павлодар облыстарының техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарының педагогтері мен басшылары қатысты.

Секциялық отырыс жұмысы кадрлар даярлау процесіне бизнес пен жұмыс берушілерді белсенді тартуға бағытталды, колледждер мен кәсіпорындардың тиімді өзара іс-қимылдарының мысалдары келтірілді.

Конференцияның екінші бөлімінде «Жас Маман» жобасы аясында жабдықталған колледждер жанындағы Құзыреттілік орталықтарының материалдық-техникалық базасымен танысу мақсатында экскурсия ұйымдастырылды. Әсіресе, Павлодар монтаждау колледжі, Ертіс жоғары инновациялық аграрлық колледжі және Б.Ахметов атындағы жоғары педагогикалық колледжі жанындағы Құзыреттілік орталықтарының жұмысы ерекше әсер қалдырды.

Абай облысы ББ «Бизнес және сервис колледжі» КМҚК

Бизнес және сервис колледжі - Абай облысы және Қазақстан республикасының сервис, экономика және басқару саласындағы техникалық және кәсіптік білім берудің үздігі, корпоративті менеджменттің тиімді жүйесін меңгерген оқытушылар мен білімгерлердің, жұмыс берушілердің тағы басқа қызығушылық танытқан жақтардың мүддесіне сай қызмет ететін инновациялық білім беру мекемесі.

«Бизнес және сервис
колледжі» КМҚК