Абай облысы ББ
«Бизнес және сервис колледжі» КМҚК

ПРЕСС-РЕЛИЗ облыстық әдістемелік семинар-практикум «Президент Жолдауынан астарында...»

Өткізу күні және уақыты: 21 ақпан 2023 жыл, сағат 11.00

Өтетін орны: «Бизнес және сервис колледжі» КМҚК

Іс-шара мақсаты: Қазақстандық қоғамда қол жеткізілген нәтижелерді ескере отырып, мемлекет басшысының Жолдауларының негізгі бағыттарын түсіну, патриотизмге, жоғары құндылық бағдарларға тәрбиелеуге ықпал ету.

Ұйымдастырушы: Абай облысы білім басқармасы, ҰӘБ директордың тәрбие жұмысы жөніндегі орынбасарлары, «Бизнес және сервис колледжі» КМҚК

Шақырылған қонақтар: Жакупбаева Вилена Каримовна-Абай облысы білім           басқармасының ТжКБ бөлімінің меңгерушісі, Соғымбай Олжас Амагельдіұлы -«Ішкі саясат бөлімі» КММ-нің меңгерушісі, Ибраемова Майра Сансызбаевна тарих ғылымдарының кандидаты, «Семей медицина университеті» КЕАҚ доценті.

Мақсатты аудитория: Абай облысының колледждері директорларының тәрбие ісі жөніндегі орынбасарлары.

Бағдарлама:

Пленарлық бөлім «Президент жолдауынан астарында...»

Секциялық іс-шаралар

Пікірсайыс турнирі «Тәттілерге акциз енгізу қажет пе?»

Антикоррупциялық  ойын«AntiParaCraft»

Класстан тыс іс-шара «Бір мақсат, бір мүдде, бір болашақ»

Дөңгелек үстел «Мемлекеттік реформалар: конструктивті диалог»

2023 жылғы 21 ақпанда Абай облысы колледждері директорларының тәрбие жұмысы жөніндегі орынбасарларының облыстық әдістемелік бірлестігі шеңберінде «Бизнес және сервис колледжі» КМҚК базасында тәжірибе алмасу шеңберінде «Президент Жолдауларының астарында» облыстық әдістемелік семинар-практикум ұйымдастырылды.

Семинар аясында мемлекет басшысының Жолдауларының негізгі бағыттарын түсінуге бағытталған іс-шаралар өткізілді: " Тәттілерге акциз енгізу қажет пе?» пікірсайыс турнирі, «AntiParaCraft» антикоррупциялық квест ойыны,"Бір мақсат, бір мудде, бір болашақ" сыныптан тыс іс-шара, «Мемлекеттік реформалар: конструктивті диалог» дөңгелек үстел.Іс-шаралар барысында қатысушылар патриоттық және саяси тәрбие бойынша тәрбие жұмысының тәжірибесінде қолданылатын жұмыс түрлерімен танысты, ҚР Президенті Қ.К.Тоқаевтың жастар саясаты, білім беру, әлеуметтік және экономикалық орта салалардағы бастамаларын қолдау бойынша пікір алмасты.

Абай облысы ББ «Бизнес және сервис колледжі» КМҚК

Өткізу күні және уақыты: 21 ақпан 2023 жыл, сағат 11.00

Өтетін орны: «Бизнес және сервис колледжі» КМҚК

Бағдарлама:

Пленарлық бөлім «Президент жолдауынан астарында...»

Секциялық іс-шаралар

Пікірсайыс турнирі «Тәттілерге акциз енгізу қажет пе?»

Антикоррупциялық  ойын«AntiParaCraft»

Класстан тыс іс-шара «Бір мақсат, бір мүдде, бір болашақ»

Дөңгелек үстел «Мемлекеттік реформалар: конструктивті диалог»

Бизнес және сервис колледжі - Абай облысы және Қазақстан республикасының сервис, экономика және басқару саласындағы техникалық және кәсіптік білім берудің үздігі, корпоративті менеджменттің тиімді жүйесін меңгерген оқытушылар мен білімгерлердің, жұмыс берушілердің тағы басқа қызығушылық танытқан жақтардың мүддесіне сай қызмет ететін инновациялық білім беру мекемесі.

«Бизнес және сервис
колледжі» КМҚК