Абай облысы ББ

«Ең үздік бизнес-жоба» атты облыстық Гранд-турнир

«Ең үздік бизнес-жоба» атты облыстық

Гранд-турнир

04 наурыз  күні «Абай облысының ББ» ММ «Облыстық инновациялық-әдістемелік орталығы» КММ жоспарына сәйкес  «Бизнес және сервис колледжі» КМҚК ұйымдастыруымен  «Ең үздік бизнес-жоба» атты облыстық Гранд-турнир өткізілді.

Гранд-турнирге техникалық және кәсіптік білім беру колледждерінің  студенттері  мен мектептердің 9-11 сынып оқушылары қатысты.

Гранд-турнир келесі секциялар бойынша жұмыс істеді:

1.  «Әлеуметтік кәсіпкерлік және экология»
  2. «Шығармашылық және инновациялық кәсіпкерлік»
  3. «Сауда ісі және өндіріс»

Барлығы 17 бизнес жоба ұсынылып, қатысушылардың бизнес жобаларын бағалауға арнайы сараптамалық кеңес құрылды. Гранд-турнирдің әділқазылар алқасының құрамы экономика, өндіріс саласының өкілдерінен, кәсіпкерлер, жоғары оқу орындары оқытушылары мамандарынан                      құралады:

• Рахимбеков Айбек Смагулович - Абай облысының кәсіпкерлік және индустриялық-инновациялық даму басқармасы басшысының орынбасары
  • Аманбаева Асемгуль Абдулмансуровна - Философия ғылымының докторы (PhD), Аlikhan Bokeikhan University-нің "Бизнес және экономика" кафедрасының аға оқытушысы
  • Кумусбаев Нуржан Оразович - «YNITI» ЖШС директоры
  • Дюсеканов Талғат Тлеубаевич - «Сәт Транс» ЖШС директоры
  • Муратов Нурасыл Бахытбекович - Шағын кәсіпкерлікті дамыту бөлімінің бастығы
  • Габбасов Азиз Назарович - Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері агенттігінің Абай облысы бойынша департаментінің бас маманы

Жүлделі орын  тізімі:

Оқытушының  аты жөні

Оқу орны

1 орын

Аркашева Аяжан

Ибраимова Аяулым

Советова Нұрай

Мейрамханова Зере

2 орын

Уалханова Еркеназ

Төлегенова Аяжан

Нұрлыбеков Нұрсұлтан

Мұратова Сабина

Толеубек Ерасыл

3 орын

Шнайдер Зарима

Ван Богдан Нурпеисов Ильяс

Абдуллаева Вероника

Тулеуов Абдрахман

«Экономикалық лицейі» КММ

Гранд турнирге қатысушылар Абай облысы білім  басқармасының сертификаттарымен, жеңімпаздар 1,2,3-орын дипломдармен  марапатталды.

Абай облысы ББ «Бизнес және сервис колледжі» КМҚК

«Ең үздік бизнес-жоба» атты облыстық Гранд-турнир

«Ең үздік бизнес-жоба» атты облыстық

Гранд-турнир

Гранд-турнир келесі секциялар бойынша жұмыс істеді:

1.  «Әлеуметтік кәсіпкерлік және экология»
  2. «Шығармашылық және инновациялық кәсіпкерлік»
  3. «Сауда ісі және өндіріс»

• Кумусбаев Нуржан Оразович - «YNITI» ЖШС директоры

Абдуллаева Вероника

Тулеуов Абдрахман

«Экономикалық лицейі» КММ

Бизнес және сервис колледжі - Абай облысы және Қазақстан республикасының сервис, экономика және басқару саласындағы техникалық және кәсіптік білім берудің үздігі, корпоративті менеджменттің тиімді жүйесін меңгерген оқытушылар мен білімгерлердің, жұмыс берушілердің тағы басқа қызығушылық танытқан жақтардың мүддесіне сай қызмет ететін инновациялық білім беру мекемесі.

«Бизнес және сервис
колледжі» КМҚК