Абай облысы ББ «Бизнес және сервис жоғары колледжі» КМҚК

Виртуальная приемная комиссия для абитуриентов КГКП «Высший колледж бизнеса и сервиса»:

10-15 қыркүйек аралығында Лион қаласында (Франция) дүние жүзінің түкпір-түкпірінен келген жас мамандардың шеберлігін көрсететін ауқымды шара WorldSkills 2024 әлем чемпионаты өтті. Жарысқа 65 ел мен аймақтан 1500-ге жуық қатысушы қатысты. Қазақстан құрамасының құрамына 32 қатысушы, 30 сарапшы, сондай-ақ ресми және техникалық делегаттар кірді.Біздің колледж командасы үш құзырет бойынша қатысты: кондитерлік ісі Гүлфия Жакиянова (қатысушы), Нугманова Халида Мұратбековна (халықаралық сарапшы); Мейрамхана қызметі-Рсалиева Айгүл Айтмухаметовна (халықаралық сарапшы); Қонақ үй қабылдаушысы – Сапарханова Айгерім Серикбосыновна (халықаралық сарапшы).Әлем чемпионаттарына қатысу тарихында біздің команда ең жоғары нәтижеге қол жеткізді: «Қонақ үй қабылдаушысы» құзыреті бойынша – медальон, «Мейрамхана қызметі» құзыреті бойынша – «Ұлт үздігі» номинациясы! Халықаралық сарапшыларымыз А.С. Сапарханова және А.А. Рсалиеваларды осы керемет жеңістерімен құттықтаймыз! Әлем чемпионатындағы жетістіктері ұстаздарымыздың жоғары кәсіби деңгейін дәлелдейді. Біз өз командамыздың әрбір мүшесін мақтан тұтамыз және бізді жаңа жеңістер күтіп тұрғанына сенімдіміз!!

Абай облысы ББ «Бизнес және сервис жоғары колледжі» КМҚК

Бизнес және сервис жоғары колледжі - Абай облысы және Қазақстан республикасының сервис, экономика және басқару саласындағы техникалық және кәсіптік білім берудің үздігі, корпоративті менеджменттің тиімді жүйесін меңгерген оқытушылар мен білімгерлердің, жұмыс берушілердің тағы басқа қызығушылық танытқан жақтардың мүддесіне сай қызмет ететін инновациялық білім беру мекемесі.

Абай облысы ББ «Бизнес және
сервис жоғары колледжі» КМҚК