Абай облысы ББ
«Бизнес және сервис колледжі» КМҚК

21 сәуір күні жалпы білім беру пәндері және дизайн ПЦК аптасы аясында арнайы пәндер оқытушысы Рымханова Қымбат Нұрланқызы 21швр тобында "Мarvelous Designer бағдарламасында күн белдемшесін жобалау" тақырыбы бойынша ашық сабақ өткізді.

21 сәуір күні жалпы білім беру пәндері және дизайн ПЦК аптасы аясында педагогика ғылымдарының магистрі, арнайы пәндер оқытушысы Рымханова Қымбат Нұрланқызы 21швр тобында "Мarvelous Designer бағдарламасында күн белдемшесін жобалау" тақырыбы бойынша ашық сабақ өткізді. Сабақтың мақсаты күн белдемшесін жобалау процесінде компьютерлік жүйелерді модельдеу, жобалау және қолдану теориясын, әдістері мен технологияларын игеру болды. Студент белдемшенің теориялық аспектілері бойынша өз бетінше зерттеу жұмыстарын жүргізді және сабақта өз зерттеулерімен бөлісті. Студенттер дене пішімі бойынша белдемше таңдау бойынша ұсыныстар да беріп үлгерді.

Сабақта 3D киім үлгілерін жобалау бойынша заманауи технологиялар қолданылды. Рымханова Қ.Н. күн белдемшесін жобалауға мысал ретінде Мarvelous Designer бағдарламасында баска дизайнын құрастырып көрсетті. Marvelous Designer-бұл киімді құрастыру, модельдеу және анимация бағдарламасы бойынша жұмыс жүргізді. Бұл бағдарламада кез-келген қиындықтағы киім мен тоқыма жасауға болады.

Сонымен қатар, өткізілген сабақтын нәтижесін бекіту үшін студенттер белсенді жауап берген схемалық сауалнамалар болды. Жалпы, сабақ болашақ мамандар үшін мазмұнды және көрнекі болды. Ал қатысқан оқытушылар қолданылған технологиялардың ерекшелігі мен прогрессивтілігін атап өтті.

Абай облысы ББ «Бизнес және сервис колледжі» КМҚК

Бизнес және сервис колледжі - Абай облысы және Қазақстан республикасының сервис, экономика және басқару саласындағы техникалық және кәсіптік білім берудің үздігі, корпоративті менеджменттің тиімді жүйесін меңгерген оқытушылар мен білімгерлердің, жұмыс берушілердің тағы басқа қызығушылық танытқан жақтардың мүддесіне сай қызмет ететін инновациялық білім беру мекемесі.

«Бизнес және сервис
колледжі» КМҚК