Абай облысы ББ
«Бизнес және сервис колледжі» КМҚК

Арнайы пәндер оқытушысы Дауренбекова Алия Маратқызының жетістіктер

Кәсіби жарыстырға қатысуы:

2019 жыл Мадақтама Семей қаласы Мадақтама «Жастар жылы» аясында  өткізілген «Үздік жас маман- 2019» байқауында өзінің іздемпаздығымен, білімділігімен «Тапқыр ұстаз» номинациясына ие болған  Директор  Хожанова А.Б.

2020 ІІ дәрежелі диплом IV Республикалық «Педагог-жаңашыл» кәсіби байқауында ұсынылған жұмыс негізінде Нұрсұлтан басшысы Р.Морозовпен марапатталады

2020 1-дәрежелі диплом III Республикалық «Үздіктер діңүздігі» кәсіби байқауының 1-дәрежелі Лауреаты құрметті атағы, «Үздік сыныптан тыс іс-шара» номинациясы бойынша жетекшісі Р.Морозов

2021 ж. Сертификат Ақтау қаласы  Сервис  саласы  бойынша  техникалық  және  кәсыптік білім беру  ұйымдарының  арнайы пән  оқытушылары  мен  өндірістік оқыту  шеберлері  арасында  өткен  I  Республикақ  кәсіби  шеберлік  байқаунда  алаң менеджері  ретінде қатысқандығын  растайды. Колледж  Басшысы  К.Х.Абошева

.

Оқушының жетістіктері:

2020г. Сертификат «Жастардың білімі мен бастамасы- елдің қарқынды даму қызметіңе» тақырыбындағы студенттердің қашықтықтан өткізілген облыстық ғылыми-тәжірибелік конференциясына қатысқаны үшін Серікқызы Күнімге беріледі Директор А.Ақылбек. «ШҚО кәсіптік білім беру орталығы» КММ.

2021 жылДиплом «Білім алушылардың білімдері мен ынталары- еліміздің қарқынды дамуына қызмет ету жолында» қашықтық облыстық ғылыми-практикалық конференциясында  II орын иеленген, Саги Аймара марапатталады Директор А.Ақылбек. «ШҚО кәсіптік білім беру орталығы» КММ.

Біліктілікті арттыру курстары және тағылымдар:

14.12.2018 ж  Сертификат 36 сағат  көлемінде «Білім беру мазмұнын жаңартудың теориялық  және  әдістемелік   негіздері» тақырыбы бойынша  біліктілікті  арттыру  курстарын аяқтады. «Өрлеу НЦПК» АҚ филиалының директоры С.З. Байхонова

24.08.2020 Сертификат Алия Дауренбекова курсты  сәтті  аяқтады Мен қашықтан  оқытуды  үйренемін, курстың  ұзақтығы 40 сағат   NIS

29.10.2021 Бағдарламаны  сәтті меңгергені  үшін 36 сағат  көлемінде  Дәуренбекова  Әлия Маратқызына  CAD пайдаланушы   Gracia сертификаты берілді.

24.08.2020 ж. Сертификат  Қазақстан  Республикасы  білім және  ғылым  министрлігі «Talap» коммерциялық емес  акционерлік  қоғамы  Оқу-тренингтік  орталығы

«Педагогтердің    ІТ –құзіреттіліктерін  дамыту  және  жетілдіру» тақырыбында  36 сағат көлемінде  қашықтықтан біліктілік  арттыру курсынан  өткендігін  растайды  «Talap» КЕАҚПрезиденті С.С. Құрманбекова

22.08.2020 ж. Сертификат Дауренбекова Алия  Маратовнаның 2020 жылдың 10 тамыз бен 22 тамыз  аралығында «Қашықтық  тан оқытудың білім беру үдерісіндегі  цифрлық   технологиялар» бағдарламасы бойынша 72 сағат  көлемінде біліктілікті  арттыру курстарынан өткендігі  расталды  Жетекшісі   О.Солтанбекова.

2021 жылғы 11-29 қазанаралығында 108 академиялық  сағат (аудиториялық нысанда 72 а.с. және сала бойынша практика нысанында 36 а.с.) көлемінде «Техникалық  және  кәсіптік, орта білімнен  кейінгі білім  беру ұйымдарында  білім беру процесін  академиялық  дербестікті  есепке  ала отырып  модельдеу»  Қазақстан Республикасы педагогтерінің біліктілігі  нарттырудың  білім беру бағдарламасы  бойынша  курсты   аяқтады

24.11.2021жылСертификат  «Жасмаман» жобасы  шеңберінде «Білікті кадрларды даярлауда  халықаралық  тәжірибені  ескере   отырып, педагогтердің кәсіби  дамуы» тақырыбы  бойынша, 2021 жылдың 01 мен 24 қараша аралығында 135 академиялық  сағат  көлемінде   техникалық   және кәсіптік, орта білімнен  кейінгі   білім беру ұйымдары педагогтерінің біліктілігі  нарттыру   курсынан  өткендігін   растайды«ТАЛАП» КЕАҚ вице-президенті   С.Татибеков

Тағылымдамалар:

01.02.2019 ж Сертификат ASAT салоны базасында21 қаңтардан 01 ақпанға 2019 жылы  дейін 40 сағат  көлемінде жеке тақырып   бойынша тағылым  дамадан  өтуді растайды  Директор Мусабалина Г.К..

13.11.2021 ж Сертификат «Сәукеле» сән үйінің базасында 72 сағат көлемінде жеке  тақырып  бойынша  тағылымда  мадан  өткенін  растайды. 2021 жылғы 01 қарашадан 13 қарашаға  дейін. Директоры  Баймұратова Ж.Қ.

Алғыс хаттар:

Семей  2020 жас «WorldSkillsBusiness 2020»

«Сән технологиясы» құзыреттілігі  бойынша колледжішілік V  чемпионататын ұйымдастырып өткізуге үлес қосқаны үшін беріледі Директор А. Хожанова

2020 жыл Семей қаласы Маман даярлау ісіндегі жемісті еңбегі мен ұжымдағы қоғамдық өмірге белсене қатысқаны үшін және Халықарлық айелдер күніне орай алғыс білдіреміз  Директор Хожанова А.Б

2021 WorldSkillsShygys WorldSkills стандарттары бойынша студенттерге практикалық сабақтарды ұйымдастыруға және өткізуге белсенді үлес қосқаны үшін Дәуренбекова Әлия Маратқызына марапатталды.

2021жыл Семей қаласы Сізді Қазақстан Республикасының 30 жылдық мерейтойымен шын жүректен құттықтаймың. Колледждің дамуына, жетілуіне қосқан елеулі үлесініз үшін алғыс білдіреміз. Сізге қажырлы еңбегінізге табыс, боянды бақыт,  денінізге саулық, шаңырағыңызға шаттық  тілеймін!

2022г. Алғыс хат.  Қалалық ғылыми практикалық  «Заманауи педагогикалық процесс: мазмұны, әдістері, тәсілдері, формалары»  атты педагогикалық конференцияны ұйымдастыруға және өткізуге қосқан белсенді үлесі үшін ШҚО кәсіптік білім беру орталығы КММ директоры А. Ақылбек.

Абай облысы ББ «Бизнес және сервис колледжі» КМҚК

Арнайы пәндер оқытушысы Дауренбекова Алия Маратқызының жетістіктер

Кәсіби жарыстырға қатысуы:

.

Оқушының жетістіктері:

Біліктілікті арттыру курстары және тағылымдар:

Тағылымдамалар:

Алғыс хаттар:

Семей  2020 жас «WorldSkillsBusiness 2020»

Бизнес және сервис колледжі - Абай облысы және Қазақстан республикасының сервис, экономика және басқару саласындағы техникалық және кәсіптік білім берудің үздігі, корпоративті менеджменттің тиімді жүйесін меңгерген оқытушылар мен білімгерлердің, жұмыс берушілердің тағы басқа қызығушылық танытқан жақтардың мүддесіне сай қызмет ететін инновациялық білім беру мекемесі.

«Бизнес және сервис
колледжі» КМҚК