Абай облысы ББ
«Бизнес және сервис колледжі» КМҚК

«Жас бухгалтер» зияткерлік ойыны

Есеп-экономикалық пәндер оқытушылары Какимова Динара Болатбекқызы және Разбекова Жұлдыз Жеңісқызы 2018 жылының 16 қарашада 0518000 «Есеп және аудит» мамандығының студенттері үшін ұлттық валютаның 25 жылдығына арналған «Бизнес әлемі» үйірмесі аясында «Жас бухгалтер» зияткерлік ойыны өткізді.  Сабақтан тыс іс-шараға 3 команда қатысты : «Факел», «Жетістік формуласы», «Сандық данышпандар». Команда құрамына 21 және 31 БУХ топ студенттері кірді.

Зияткерлік ойын үш кезеңнен тұрды:

1. Таныстыру бөлімі.
  2.  Негізгі бөлім.
  3.  Қорытынды бөлім.

Ойын барысында қатысушы студенттер арнайы пәндер бойынша жақсы білімдерін көрсетті. Барлық 3 команда «Бухгалтерлік есеп негіздері» және «Қаржылық есеп» пәндері бойынша ой-өрісінің жоғары деңгейін көрсете отырып, ойынның барлық кезеңдеріне белсенді қатысты.

Ойынды қазылар алқасы құрамында арнайы пәндер оқытушылары А.А.Байжігітова, Г.А. Топишева және В. Т. Ахметвалиева  бағалады.

Ойын қорытындысы бойынша барлық командалар құрмет грамоталарымен марапатталды:

1 орынды «Сандық данышпандар» командасы жеңіп алды,

2 орын -«Жетістік формуласы»,

3 орын – «Факел» командасы.

Ойын қатысушылары келешекте осындай қызықты іс-шараларды жиі өткізуге тілек білдірді.

Абай облысы ББ «Бизнес және сервис колледжі» КМҚК

«Жас бухгалтер» зияткерлік ойыны

Зияткерлік ойын үш кезеңнен тұрды:

1. Таныстыру бөлімі.
  2.  Негізгі бөлім.
  3.  Қорытынды бөлім.

Ойын қорытындысы бойынша барлық командалар құрмет грамоталарымен марапатталды:

1 орынды «Сандық данышпандар» командасы жеңіп алды,

2 орын -«Жетістік формуласы»,

3 орын – «Факел» командасы.

Бизнес және сервис колледжі - Абай облысы және Қазақстан республикасының сервис, экономика және басқару саласындағы техникалық және кәсіптік білім берудің үздігі, корпоративті менеджменттің тиімді жүйесін меңгерген оқытушылар мен білімгерлердің, жұмыс берушілердің тағы басқа қызығушылық танытқан жақтардың мүддесіне сай қызмет ететін инновациялық білім беру мекемесі.

«Бизнес және сервис
колледжі» КМҚК