Абай облысы ББ
«Бизнес және сервис колледжі» КМҚК

Гуманитарлық пәндер бірлестігіннң онкүндігі

«Бизнес және сервиc колледжі» КМҚК 2018-2019 оқу жылының жоспары бойынша 25-ақпан күні гуманитарлық пәндер бірлестігі өздерінің онкүндіктеріне арналған бағдарламасының ашылуын үш тілде өткізді.

Декаданың ашылу бағдарламасы Қ.Р. Президентінің 2019 жыл «Жастар жылы» деген жолдауын негізге алды. Колледж оқытушылары сахынада жастарды жалындататын қанатты сөздер мен өлең шумақтарын арнады. Қойылымдардың арасында 2018 жылдың соңында Ел Президенті атап өткен «Ұлы даланың жеті қыры»  оқушыларға баяндалып, электрондық түрде суреттері көрсетілді. Сонымен қатар бағдарлама ұлттық билер және патриоттық әндермен толықты.

26-ақпанда тарих және құқық пәндерінің оқытушылары Молдажанов Т.А. пен Абдраимов Б.А. қалалық түзеу мекемесінен қызметкерлер шақырып «Заң және заман» тақырыбында дөңгелек үстел өткізді. Оқушылар қонақтарға бүгінгі күндегі өзекті мәселелер бойынша көптеген сауалдар қойды. Құқықтық қатынас, құқықтық тәрбие мәселелері көп қозғалды. Қонақтар өз салаларының нақты маманы екенін оқушылардың сұрақтарына жауабы барысында көрсете білді. Колледж оқушылары кездесуде өте жақсы белсенділік танытты. Кездесудің соңында қонақтарға алғыс хат табысталды.

27-ақпанда қазақ тілі және әдебиеті пәнінің оқытушысы Тлеубаева Б.С. «Ой жүйрік» атты сайыс өткізді. Сайыс оқушылардың «Болашақ» және «Жалын» топтарына бөлініп, қазақ тілі мен әдебиеті пәндерінен білімдерін көрсете білді.  Ойын соңында екі топта алғыс хатпен марапатталды.

28-ақпанда К.М. Корженгулованың орыс әдебиетінен «С. Есенин лирикасы» ашық сабағы өтті. Сабақта тақырып жан-жақты ашылды. Оқытушы сабақта кейінгі технологияларды пайдаланды. Сабақта Сергей Есениннің өмірі мен шығармашылық еңбектері толығымен қамтылды. Оқушылар ақынның туындыларынан үзінділер оқыды. Әсіресе көріністе Есениннің рөлінде ойнаған оқушының орындауын ерекше атап өтуге болады. Жалпы сабақ бойынша оқытушы өз мақсатына жетті.

28-ақпанда И.С. Қаңтарбаева М. Мақатаевтің шығармасынан «Аққулар ұйықтағанда» поэмасы бойынша «Аққуды атуға болама?» тақырыбында дебат өткізілді. Пікірсайыс тартысты өтті. Екі жақта нақтылы дәлелдер көрсете алды. Бүгінгі күндегі Ана мен бала, экологиялық, әдет-ғұрып мәселелері көтерілді. Дыбыс және жазба материалдар пайдаланылды. Оқушылар өздерінің шешендік және  актерлық қабілеттерін көрсете білді.

1-наурызда А.С. Жиенбаева кәсіби қазақ тілі пәнінен «Тұрлаулы мүшелер. Түркістан қаласы» тақырыбында ашық сабақ өткізді. Сабақта жаңа технологиялар пайдаланылды. Оқушылар белсенді қатысты. Сабақтың барысы бойынша оқытушы өз мақсатына жетті.

4-наурызда А.Қ. Бейсенова М.Жұмабаевтың «Батыр Баян» поэмасы бойынша ашық сабақ өткізді. Сабақта бірнеше жаңа технологиялар пайдаланылды. Қазақ халқының тарихы мен әдебиеті қамтылды. Оқушылар тақырыпқа байланысты образдардан үзінді келтірді. Тақырып толығымен ашылып, талданды.

5-наурызда Гуманитарлық пәндер бірлестігінің он күнге жоспарлаған бағдарламасы аяқталды. Жабылунда пәндер бірлестігінің декадасында атсалысқан және белсенділік танытқан оқушылар мен топтар алғыс хатпен марапатталды. Жоспар бойынша өткен ашық сабақтар мен іс-шараларға қорытынды жасалды.

1-12-03-19
2-12-03-19
3-12-03-19
4-12-03-19
5-12-03-19
6-12-03-19

Абай облысы ББ «Бизнес және сервис колледжі» КМҚК

Гуманитарлық пәндер бірлестігіннң онкүндігі

1-12-03-19
2-12-03-19
3-12-03-19
4-12-03-19
5-12-03-19
6-12-03-19

Бизнес және сервис колледжі - Абай облысы және Қазақстан республикасының сервис, экономика және басқару саласындағы техникалық және кәсіптік білім берудің үздігі, корпоративті менеджменттің тиімді жүйесін меңгерген оқытушылар мен білімгерлердің, жұмыс берушілердің тағы басқа қызығушылық танытқан жақтардың мүддесіне сай қызмет ететін инновациялық білім беру мекемесі.

«Бизнес және сервис
колледжі» КМҚК