Абай облысы ББ
«Бизнес және сервис колледжі» КМҚК

"Қызықты бухгалтерия" атты зияткерлік ойын

2019 жылы 7 қазанда Семей қаласындағы Қазақстан инновациялық академиясында "Бизнес және басқару" кафедрасында "Рухани Жанғыру" бағдарламасын жүзеге асыру және бухгалтер күнін мерекелеу аясында "Қызықты бухгалтерия" атты зияткерлік ойын өтті.

Зияткерлік ойынның мақсаты: болашақ мамандық игеру негізінде оқушылардың зияткерлік-танымдық дағдыларын дамытуға, олардың шығармашылық белсенділіктерін және мамандықты танымал етуге ықпал ету.

Зияткерлік конкурсқа қатысуға біздің колледждің "Менеджмент" мамандығы бойынша 3 курс студенттері шақырылды. Команда" Топмен " деп аталды қатысушылар саны 5. Студенттерді арнайы пәндер оқытушылары Г. А. Топишева және Р. К. Сүлейменова дайындады.

Бұл ойынға Семей қаласының басқа колледждері қатысты. Зияткерлік ойын қатысушылары теориялық дайындықтың жоғары деңгейі, жан-жақты білімдерін көрсетті және сұрақтарға сенімді жауап берді.

Біздің командамыздың сөз сөйлеуі аудиторияға үлкен қызығушылық туғызды, ойын барысында блиц-пікірталасқа ауысатын қатысушыларға сұрақтар қойылды. Қазылар алқасы біздің команданың өнерін лайықты бағалады және ойын нәтижесі бойынша II орынға ие болды. Команда жетекшілері Г. А. Топишева және Р. К. Сүлейменова алғыс хаттармен марапатталды.

Жалпы іс-шара энтузиазм толқынында өтті, қатысушылар бухгалтерия және қаржылық есеп саласында үлкен теориялық және практикалық тәжірибе алды

Абай облысы ББ «Бизнес және сервис колледжі» КМҚК

"Қызықты бухгалтерия" атты зияткерлік ойын

Бизнес және сервис колледжі - Абай облысы және Қазақстан республикасының сервис, экономика және басқару саласындағы техникалық және кәсіптік білім берудің үздігі, корпоративті менеджменттің тиімді жүйесін меңгерген оқытушылар мен білімгерлердің, жұмыс берушілердің тағы басқа қызығушылық танытқан жақтардың мүддесіне сай қызмет ететін инновациялық білім беру мекемесі.

«Бизнес және сервис
колледжі» КМҚК